Granulu deglis - komplekts

Bezmaksas piegāde visā Latvijā

32 kW

2000.00 Eur / 1405.61 Ls *
32 kW

* Cenā iekļauts PVN 21% nodoklis.

Papildu komplektācija iekļauta cenā

Granulu apkures kompektā ietilpst :

 • Viadrus U22 pārbūves durvis,
 • Granulu padeves mehānisms - granulu šneks,
 • Modulējamās jaudas granulu deglis, ar vadības iekārtu,
 • Granulu tvertne

Noderīga informācija skatāma šeit:
Apraksts

Viadrus U22 čuguna apkures katli var tikt pārveidoti par kombinēta tipa granulu apkures iekārtu. Tādejādi netiek zaudēta iespēja izmantot cita veida cieto kurināmo manuālajā režīmā, bet papildus iegūstot automātiskas granulu apkures komfortu un priekšrocības.

Viadrus U22 granulu deglis - pārbūves komplekts, tā priekšrocības:

 •    Viadrus granulu deglis - Izcils risinājums par saprātīgu cenu ar modernu un daudzfunkcionālu mikroprocesora kontroles moduli, ražots Zviedrijā, kas lauj precīzi regulēt sadegšanas procesu.
 •    Vienkārša uzstādīšana, ekspluatācija un uzturēšana, kā arī automātiska, visas sistēmas testēšanas funkcija
 •    Effektīva granulu sadedzināšana, granulu degļi atbilst EN 303-5 standartam, klase 3,
 •    Granulu degļiem ir pieci manuāli uzstādāmi jaudas režīmi, kas atkarībā no degļa jaudas ir regulējami diapazonā 3 līdz 45 kW,
 •    Iespēja izveidot un saglabāt individuālus iestatījumus, kā arī vienmēr atjaunot rūpnīcas noklusējuma iestatījumus;
 •    Automātiska granulu degļa jaudas modulācija - gaisa padeves koriģēšana;
 •    Viadrus granulu degļi aprīkoti ar automātiskās aizdedzes sistēmu;
 •    Automātiska pašregulācijas sistēma, kas ietekmē granulu padeves daudzumu, ņemot vērā laika apstākļus un degvielas siltumspēju;
 •    Iespēja pievienot termālo sensoru, cirkulācijas ūdens temperatūras sensoru vai telpas termostatu;
 •    Īpaša aizsardzības sistēma, kas uzlabo ugunsdrošību.
 •    Vienkārša apkope un serviss;

Granulu deglis Viadrus U22 katliem - granulu apkures komplekts

Viadrus U22 granulu deglis - granulu apkures pārbūves komplekts ir paredzēts uzstādīšanai standarta čuguna ekspluatācijā esošiem Viadrus U22, vai arī to komplektējot ar jaunu čuguna apkures katlu.

Viadrus U22 standarta čuguna apkures katli kombinācijā ar šo granulu degli, tiek pārveidoti par effektīviem un pilnībā automātiskiem granulu apkures katliem.

Viadrus U22 apkures katla pārbūves komplekta priekšrocība ir tāda, ka noņemot granulu degli, granulu katli var tikt izmantoti kurināšanai ar malku, briketēm, oglēm manuālajā vadības režīmā.

Granulu apkures komplektā ietilpošie Viadrus granulu degļi atbilst visiem  Eiropas  EN 303-5 lietderības un efektivitātes  3. emisiju klases standartiem.

Šie granulu degļi ir aprīkoti ar automātisko aizdedzināšanas sistēmu ( elektriska spirāle, kas uzkarsē sildvirsmu, kā rezultātā granulas aizdegas ). Jaudas regulēšana − kurināmā padeves apjoms mainās atkarībā no modulārā degļa jaudas attiecīgajā brīdī. Degšanas kontroli nodrošina granulu degļa 4 paaudzes fotosensoru. Deglis aprīkots ar drošu aizsardzības ar pārkaršanas un atpakaļgaitas liesmu bunkura virzienā novēršanas sistēmu. Elektroenerģijas padeves traucējumu gadījumā granulu deglis pārtrauc darboties un degšana degļa kamerā pēc īsa brīža pilnībā apstājas.

Ir iespēja saslēgt granulu degli ar telpas termostatu precīzākai temperatūras regulēšanai, tādejādi ievērojami samazinot nepieciešamību doties uz katlu māju, kā arī papildus iegūstot iespēju iestatīt vēlamo programmu uz vairākām dienām.

Granulu apkures komplektā Viadrus ietilpst : Viadrus U22 pārbūves durvis, granulu padeves mehānisms - granulu šneks ar elektropievadu, modulējamās jaudas granulu deglis, ar iebūvētu elektronisko vadības iekārtu, kā arī granulu tvertne.

Pēc pārbūves, apkures katls var tikt izmantots gan pašteces sistēmās, gan apkures sistēmās ar piespiedu cirkulāciju.

Tehniskie parametri

Granulu apkures degļa komplekts ir paredzēts standarta ekspluatācijā esošo Viadrus U22, kā arī jaunu Viadrus čuguna apkures katlu aprīkošanai.

Viadrus U22 cietā kurināmā apkures katli kombinācijā ar šo granulu apkures komplektu tiek pārveidoti par effektīvu un automātisku granulu apkures iekārtu. Pēc granulu degļa montāžas, šie apkures katli var tikt izmantoti gan pašteces, gan piespiedu cirkulācijas apkures sistēmās..

Viadrus U22 apkures katla pārbūves komplekta priekšrocība ir tāda, ka noņemot granulu degli, granulu katli var tikt izmantoti kurināšanai ar malku, briketēm, oglēm manuālajā vadības režīmā.

Granulu apkures komplektā ietilpošie Viadrus granulu degļi atbilst visiem  Eiropas  EN 303-5 lietderības un efektivitātes  3. emisiju klases standartiem.

Granulu degļi ir aprīkoti ar automātisko aizdedzināšanas sistēmu ( elektriska spirāle, kas uzkarsē sildvirsmu, kā rezultātā granulas aizdegas ). Jaudas regulēšana − kurināmā padeves apjoms mainās atkarībā no modulārā degļa jaudas attiecīgajā brīdī. Degšanas kontroli nodrošina granulu degļa jaunākās paaudzes fotosensoru. Deglis aprīkots ar drošu aizsardzības ar pārkaršanas un atpakaļgaitas liesmu bunkura virzienā novēršanas sistēmu. Elektroenerģijas padeves traucējumu gadījumā granulu deglis pārtrauc darboties un degšana degļa kamerā pēc īsa brīža pilnībā apstājas.

Ir iespēja pieslēgt granulu deglim telpas termostatu precīzākai temperatūras regulēšanai, tādejādi ievērojami samazinot nepieciešamību doties uz katlu māju, kā arī papildus iegūstot iespēju iestatīt vēlamo programmu uz vairākām dienām.

Granulu apkures  kompektā Viadrus ietilpst :  speciālās Viadrus U22 pārbūves durvis, granulu padeves mehānisms - granulu šneks ar elektropievadu, modulējamās jaudas granulu deglis, ar iebūvētu elektronisko vadības iekārtu, kā arī granulu tvertne.

Pēc pārbūves, apkures katls var tikt izmantots gan pašteces sistēmās, gan apkures sistēmās ar piespiedu cirkulāciju.