Granulu deglis - komplekts

Bezmaksas piegāde visā Latvijā

  Granulu apkures degļa komplekts ir paredzēts standarta ekspluatācijā esošo Viadrus U22, kā arī jaunu Viadrus čuguna apkures katlu aprīkošanai.

  Viadrus U22 cietā kurināmā apkures katli kombinācijā ar šo granulu apkures komplektu tiek pārveidoti par effektīvu un automātisku granulu apkures iekārtu. Pēc granulu degļa montāžas, šie apkures katli var tikt izmantoti gan pašteces, gan piespiedu cirkulācijas apkures sistēmās..

  Viadrus U22 apkures katla pārbūves komplekta priekšrocība ir tāda, ka noņemot granulu degli, granulu katli var tikt izmantoti kurināšanai ar malku, briketēm, oglēm manuālajā vadības režīmā.

  Granulu apkures komplektā ietilpošie Viadrus granulu degļi atbilst visiem  Eiropas  EN 303-5 lietderības un efektivitātes  3. emisiju klases standartiem.

  Granulu degļi ir aprīkoti ar automātisko aizdedzināšanas sistēmu ( elektriska spirāle, kas uzkarsē sildvirsmu, kā rezultātā granulas aizdegas ). Jaudas regulēšana − kurināmā padeves apjoms mainās atkarībā no modulārā degļa jaudas attiecīgajā brīdī. Degšanas kontroli nodrošina granulu degļa jaunākās paaudzes fotosensoru. Deglis aprīkots ar drošu aizsardzības ar pārkaršanas un atpakaļgaitas liesmu bunkura virzienā novēršanas sistēmu. Elektroenerģijas padeves traucējumu gadījumā granulu deglis pārtrauc darboties un degšana degļa kamerā pēc īsa brīža pilnībā apstājas.

  Ir iespēja pieslēgt granulu deglim telpas termostatu precīzākai temperatūras regulēšanai, tādejādi ievērojami samazinot nepieciešamību doties uz katlu māju, kā arī papildus iegūstot iespēju iestatīt vēlamo programmu uz vairākām dienām.

  Granulu apkures  kompektā Viadrus ietilpst :  speciālās Viadrus U22 pārbūves durvis, granulu padeves mehānisms - granulu šneks ar elektropievadu, modulējamās jaudas granulu deglis, ar iebūvētu elektronisko vadības iekārtu, kā arī granulu tvertne.

  Pēc pārbūves, apkures katls var tikt izmantots gan pašteces sistēmās, gan apkures sistēmās ar piespiedu cirkulāciju.