Kombinētie granulu katli

Bezmaksas piegāde visā Latvijā

    Viadrus Fanda ir  kombinētie malkas un granulu apkures katli, kas veidoti no korpusa ar trīs degkamerām. Augšējās kameras kalpo kurināšanai ar cieto kurināmo, savukārt, apakšējās ir uzstādāms granulu deglis. Viadrus Fanda granulu apkures katli pēc malkas sadegšanas automātiski ieslēdz pievienoto granulu degli.

    Viadrus Fanda granulu katli ir veidoti tā, lai, darbojoties ar malku, oglēm vai koksnes granulām, tie nodrošinātu ekonomisku un videi draudzīgu apkuri, kā arī sasniegtu maksimālo lietderības un komforta koeficientu. Granulas uz degli tiek padotas ar gliemežveida padeves mehānisma palīdzību , kas, tajā pat laikā, papildus pasargā granulu tvertni no iespējamas uguns iekļūšanas tajā. Viadrus Fanda granulu katliem sadegšanas produktu izvade notiek caur vienu dūmvada kanālu.

    Viadrus Fanda granulu katli ir veidoti izmantojot labi zināmo, īpaši izturīgo Viadrus U26 siltummaini (čuguna bloku), kas atbilst visām Eiropas standarta EN 303-5, 3. emisijas klases prasībām, tam ir ļoti ilgs kalpošanas laiks, un pateicoties divām lielām tīrīšanas durvīm, ir ļoti vienkārši veikt siltummaiņa tehnisko apkopi.

    Viadrus Fanda ir pilnībā automātiski granulu katli, precīzāk, to jaunākās paaudzes degļi ir aprīkoti ar speciālu foto sensoru, kas kontrolē degšanas procesu, tiem ir pašaizdedzināšanas funkcija, aizsardzība pret pārkaršanu, kā arī aizsardzība pret atpakaļejošu liesmu. Elektrības pārrāvuma gadījumā granulu katla degļa darbība tiek apturēta – degkamerā esošais pāris sauju kurināmais izdeg un degšana granulu apkures katlā apstājas.

    Viadrus Fanda granulu apkures katli ir paredzēti uzstādīšanai kā atvērtajās, tā arī slēgtajās apkures sistēmās ar darba spiedienu līdz 4,0 bāriem. Šie granulu apkures katli izceļas ar ir ļoti ilgu kalpošanas laiku, ir izturīgi pret tehnisko īpašību zaudēšanu, izdegšanu un koroziju. Viadrus čuguna granulu apkures katli, pateicoties lielajām tīrīšanas durvīm un uzbūvei, ir ērti un vienkārši tehniski apkopjami.