Kombinētie granulu katli

Bezmaksas piegāde visā Latvijā

7 ( 35 kW )

4535.00 Eur / 3187.22 Ls *
7 ( 35 kW ) 7 ( 35 kW )

* Cenā iekļauts PVN 21% nodoklis.

Papildu komplektācija iekļauta cenā

Noderīga informācija skatāma šeit: ( RU_Fanda_instrukcija.pdfRU_Fanda_instrukcija.pdf ) ( RU_Viadrus_Fanda_prospekts.pdfRU_Viadrus_Fanda_prospekts.pdf )
Apraksts

Viadrus Fanda granulu apkures katli -priekšrocības:

  • Granulu katli Viadrus Fanda piejami jaudas diapazonā no 6 līdz 35 kW
  • Automātiska katla darbība - augsts komforta līmenis
  • Mehāniska granulu padeve no jebkura veida granulu tvertnes
  • Granulu katls aprīkots ar automātisko aizdedzes spirāli
  • Vienkārša uzstādīšana, ekspluatācija un uzturēšana
  • Augsta efektivitāte līdz 85,1 %
  • Sevi ilgtermiņā pierādījusi granulu katla korpusa konstrukcija
  • Ilgs čuguna korpusa kalpošanas laiks
  • Liela kurināmā daudzveidība
  • Granulu katli Fanda atbilst emisijas 3 klasei pēc EN 303-5

 

Viadrus Fanda granulu apkures katli – apraksts

Viadrus Fanda kombinētie malkas - granulu katli patiesībā ir divi apkures katli vienā. Fanda granulu apkures katli sastāv no čuguna  korpusa ar divām degkamerām, kuras ir novietotas viena virs otras, šie granulu katli ir īpaši izturīgi, to konstrukcijas pamatā ir Eiropā atzītais un īpaši izturīgais Viadrus čuguna katlu siltummainis, kas atbilst visām Eiropas standarta EN 303-5, 3. emisiju klases prasībām.

Viadrus Fanda granulu apkures katli ir pilnībā universāli, to kurtuves savā starpā ir atdalītas ar ūdens slāni, tādēļ tās būtiski neietekmē viena otru, bet sadegšanas produktu izvade ir izveidota caur vienu kanālu, tādēļ apkures katlam vajadzīgs tikai viens dūmvads. Granulu katla divas augšējās kameras izmantojamas kurināšanai ar malku, oglēm, savukārt apakšējā apkures katla degkamerā tiek uzstādīts granulu deglis, kas paredzēts koksnes granulu sadedzināšanai. Gan darbojoties ar malku un oglēm, gan ar koksnes granulām, šie kombinētie Viadrus granulu apkures katli nodrošina  ekonomisku un videi draudzīgu apkuri, kā arī sniedz ļoti augstu lietderības un komforta līmeni.

Viadrus Fanda ir pilnībā automātiski granulu katli, precīzāk, to jaunākās paaudzes degļi ir aprīkoti ar speciālu foto sensoru, kas kontrolē degšanas procesu, tiem ir pašaizdedzināšanas funkcija, aizsardzība pret pārkaršanu, kā arī aizsardzība pret atpakaļejošu liesmu. Elektrības pārrāvuma gadījumā granulu katla degļa darbība tiek apturēta – degkamerā esošais pāris sauju kurināmais izdeg un degšana granulu apkures katlā apstājas.

Viadrus Fanda granulu apkures katli ir paredzēti uzstādīšanai kā atvērtajās, tā arī slēgtajās apkures sistēmās ar darba spiedienu līdz 4,0 bāriem. Šie granulu katli izceļas ar ir ļoti ilgu kalpošanas laiku, ir izturīgi pret tehnisko īpašību zaudēšanu, izdegšanu un koroziju. Viadrus čuguna granulu katli, pateicoties lielajām tīrīšanas durvīm un uzbūvei, ir ērti un vienkārši tehniski apkopjami. 

Tehniskie parametri
Katla klase saskaņā ar EN 303-5 3
Minimālā siltuma jauda kW 10.5-35.0
Lietderības koeficients % <87.9
Maksimālā sadegšanas gāzu temp. °C <210
Katla izmērs bez tvertnes : (augstums) mm 1674
Katla izmērs bez tvertnes : (dziuļms) mm 1108-1700
Katla izmērs bez tvertnes : (garums) mm 1141-2982
Svars bez tvertnes kg 554
Skursteņa diametrs mm 156
Minimālā vilkme skurstenī Pa 20-25
Apkures sistēmas pieslēgums collas G2
Darba spiediens kPa 50-250
Pārbaudes spiediens kPa 500
Ieteicamā darba temperatūra apkures ūdenim °C 60-85
Trokšņu līmenis dB <60 dB (A)
Elektr. pieslēgums V/Hz 230 / 50
Maks. elektrības patēriņš, darbs W 100
Maks. elektrības patēriņš, aizdedzināšana W 1200

Viadrus Fanda ir  kombinētie malkas un granulu apkures katli, kas veidoti no korpusa ar trīs degkamerām. Augšējās kameras kalpo kurināšanai ar cieto kurināmo, savukārt, apakšējās ir uzstādāms granulu deglis. Viadrus Fanda granulu apkures katli pēc malkas sadegšanas automātiski ieslēdz pievienoto granulu degli.

Viadrus Fanda granulu katli ir veidoti tā, lai, darbojoties ar malku, oglēm vai koksnes granulām, tie nodrošinātu ekonomisku un videi draudzīgu apkuri, kā arī sasniegtu maksimālo lietderības un komforta koeficientu. Granulas uz degli tiek padotas ar gliemežveida padeves mehānisma palīdzību , kas, tajā pat laikā, papildus pasargā granulu tvertni no iespējamas uguns iekļūšanas tajā. Viadrus Fanda granulu katliem sadegšanas produktu izvade notiek caur vienu dūmvada kanālu.

Viadrus Fanda granulu katli ir veidoti izmantojot labi zināmo, īpaši izturīgo Viadrus U26 siltummaini (čuguna bloku), kas atbilst visām Eiropas standarta EN 303-5, 3. emisijas klases prasībām, tam ir ļoti ilgs kalpošanas laiks, un pateicoties divām lielām tīrīšanas durvīm, ir ļoti vienkārši veikt siltummaiņa tehnisko apkopi.

Viadrus Fanda ir pilnībā automātiski granulu katli, precīzāk, to jaunākās paaudzes degļi ir aprīkoti ar speciālu foto sensoru, kas kontrolē degšanas procesu, tiem ir pašaizdedzināšanas funkcija, aizsardzība pret pārkaršanu, kā arī aizsardzība pret atpakaļejošu liesmu. Elektrības pārrāvuma gadījumā granulu katla degļa darbība tiek apturēta – degkamerā esošais pāris sauju kurināmais izdeg un degšana granulu apkures katlā apstājas.

Viadrus Fanda granulu apkures katli ir paredzēti uzstādīšanai kā atvērtajās, tā arī slēgtajās apkures sistēmās ar darba spiedienu līdz 4,0 bāriem. Šie granulu apkures katli izceļas ar ir ļoti ilgu kalpošanas laiku, ir izturīgi pret tehnisko īpašību zaudēšanu, izdegšanu un koroziju. Viadrus čuguna granulu apkures katli, pateicoties lielajām tīrīšanas durvīm un uzbūvei, ir ērti un vienkārši tehniski apkopjami.