Granulu apkures katli

Bezmaksas piegāde visā Latvijā

   Viadrus Hercules Green EcoTherm granulu katli vajadzības gadījumā var tikt ekspluatēti izmantojot malku, ogles vai cita veida kurināmo, nodrošinot universālu, videi draudzīgu apkuri un augstu komforta līmeni.

   Viadrus Hercules Green EcoTherm granulu katli ir veidoti par pamatni izmantojot ļoti izturīgo Viadrus U22 čuguna siltummaini, kam ir ļoti ilgs paredzētās kalpošanas laiks un pateicoties uzbūvei ir ļoti ērti veikt granulu katla apkopi un tīrīšanu.

   Viadrus Hercules Green EcoTherm granulu katli, to sekciju struktūra un uzbūve nodrošina lieliskus efektivitātes rādītājus, kas ir panākts pateicoties ilgtermiņa čuguna siltummaiņu ražošanas pieredzei. Viadrus čuguna granulu apkures katli ir veidoti no čuguna, kas ļoti ilgi saglabā savas īpašības. Viadrus čuguna granulu katli ir augstas efektivitātes, uzticamības, kā arī vienkāršas uzturēšanas izstrādājumi.

   Viadrus Hercules Green EcoTherm jaunākās paaudzes granulu apkures katli ir mūsdienīgi, efektīvi un videi draudzīgi augstākās kvalitātes apkures katli, kas atbilst visām Eiropas standarta EN 303-5, 3. emisijas klases prasībām. 

   Čuguna granulu apkures katli Viadrus Green EcoTherm tiek piegādāti komplektā - granulu apkures katls, jaunākās paaudzes granulu deglis ar vadības automātiku, granulu transportieris, granulu tvertne u.c.

   Granulu padevi katlam nodrošina granulu gliemežveida transportieris - šneks, kuru vada degļa automātika, tas padod nepieciešamo granulu daudzumu no jebkura tipa granulu tvertnes uz granulu degli. 

   Granulu katli Viadrus Hercules Green EcoTherm tiek automātiski vadīti ar moduli, kas iebūvēts granulu deglī, granulu degļi standartā ir aprīkoti ar automātiskās aizdedzināšanas sistēmu, aizsardzību pret pārkaršanu, aizsardzību pret uguns nokļūšanu bunkurā, optisko degšanas procesa kontroli. Elektrības pārrāvuma gadījumā granulu deglis tiek apturēts –  kamerā esošās granulas izdeg un degšana apstājas.

  Pateicoties kompaktajam izmēram, Viadrus Green Eco čuguna granulu katli var tikt uzstādīti pat nelielās katlumājās.